ERDÉLYI MAGYAR KÖZMŰVELŐDÉSI EGYESÜLET
SOCIETATEA MAGHIARĂ DE CULTURĂ DIN TRANSILVANIA
HUNGARIAN CULTURAL SOCIETY OF TRANSYLVANIA

RO–400183 Kolozsvár, Lázár u. 30., Kolozs m.
RO–400183 Cluj, str. Gheorghe Lazăr nr. 30., jud. Cluj
Telefon/fax: +40 264 434110,  emke.oe@gmail.com

Címlap

Jagamas János Népdaléneklési Verseny

GyMAE Facebook like: 
GyMAE Facebook like
Aktuális banner: 
Aktuális banner
dalosszovetseg_logo.jpg

A Romániai Magyar Dalosszövetség, 2017. október 7-én, szombaton 10.00 órakor Mérában (Kalotaszeg, Kolozs megye) a Református Egyházközség Tanácstermében népdaléneklési versenyt szervez 7–18 éves iskolások / fiatalok részére.

A Romániai Magyar Dalosszövetség, 2017. október 7-én, szombaton 10.00 órakor Mérában (Kalotaszeg, Kolozs megye) a Református Egyházközség Tanácstermében népdaléneklési versenyt szervez 7–18 éves iskolások / fiatalok részére.

Mérában emlékezünk Jagamas Jánosra (1913–1997), a kiváló zenetudósra, zeneszerzőre, főiskolai tanárra, ott, ahol éveken át kórust vezetett, népdalt gyűjtött és a Művelődési Otthont róla nevezték el.

Az érdeklődők jelentkezését e-mailben várjuk a dalosszovetseg@yahoo.com címen.

Figyelem! A jelenkezési hatáidőt a szervező bizottság meghoszabította 2017 október 2-ig.

A jelentkezésnél kérjük küldjék be a következő adatokat: név, születési év, lakcím, telefonszám, e-mail, a felkészítőjének a neve, valamint a kiválasztott 5 népdal címe (első sora), melyből a versenyen 1 népdalt a versenyző és 1 népdalt a zsűri választ.

A jelentkezési űrlapot kitöltve kérünk visszaküldeni.

Jelentkezésüket várjuk!

Támogatóink

Médiapartnerek

Erdélyi Magyar Televizió

Ajánljuk


© 2009, EMKE, Belépés